הסיפור שלי

הי, אני שני בן נר צי

היום מטפלת בנשים שרוצות לעשות שינוי בחיים

ומורה למקצועות הנומרולוגיה וקלפי הטארוט,

 

ופעם?

כשעזבתי את בית הורי ברמת הגולן וחיפשתי את עתידי, הגעתי לעולם הביטוח, עבדתי בסוכנויות ביטוח מהגדולות במשק הישראלי בתחום ביטוח חיים.

עבודה מסודרת, משכורת מכובדת, יציבות כלכלית וכל הקלישאות שגדלתי עליהן.

תמיד נמשכתי גם לעולם הרוח, אך גדלתי לעולם חומרי שטוען שכסף לא גדל על העצים וצריך לעבוד קשה עבורו. ומתחום הרוח לא מתפרנסים באמת.

האומנם?

נמשיך…

לפני 19 שנים עברתי אירוע מטלטל...

במהלך הלידה של בני השני, שנולד בניתוח קיסרי, נאלצו הרופאים להרדים אותי וחוויתי חוויה של מוות קליני. חשתי כאבים עזים, הרגשתי איך הנשמה יוצאת מהגוף דרך כל נים ונים בגוף.

כשהכאבים פסקו הרגשתי שאני נשאבת אל האור הלבן שהיה מאוד נעים, חם ועוטף. הרגשתי מוגנת ושמורה, המלווים שלי הראו לי את הדרך.

אך לפתע עצרתי, הסתכלתי למטה, ראיתי את עצמי בחדר שינה שלי ולידי עומדת בתי עידן, שהיתה בת 3 וראיתי אותי אוחזת בתינוק קטן.

באותו רגע הבנתי שבאתי להביא אור, להביא חיים ולא למות, בחרתי בחיים וחזרתי לגוף. זו היתה נקודת המפנה בחיי.

רציתי להבין מה הייעוד שלי? מה התפקיד שלי בעולם הזה?

עוד לא הצלחתי באותה תקופה לחבר את התמונה המלאה.

התחלתי לחקור, ללמוד קורסים שונים מעולם הרוח שמלאו את עולמי.

מספר קורסים בנומרולוגיה, קלפי טארוט, תטא הילניג, ריפוי בתיקשור, רייקי, פרחי באך, קלפי אושו, NLP מבוסס מיינדפולנס, קורס פירוק חרדות, טיפול בהפרעות אכילה.

זה לא היה מידי, היו הרבה חששות בדרך, פחדים, דפוסי חשיבה שהסכמתי לעשות איתם שלום ולהיפרד מהם לשלום.

הבנתי שבמקום לחפש בחוץ אצל אנשים אחרים, יועצים וכדומה את התשובות למי אני ומה אני אסתכל לתוכי ואקבל בעצמי תשובות מה מתאים לי בחיים ומה פחות.

בשנת 2016 בסוף לימודי קורס נומרולוגיה הבנתי שאני בסיומה של שנה 9, שנה של סיומות, מסכימים להיפרד ממקומות, אנשים ודפוסי חשיבה שלא משרתים את האדם יותר, מדייקים את הדרך.

בנוסף הבנתי שאם אני רוצה לקחת אחריות על החיים שלי ולנצל לטובתי העליונה את שנה מס' 1 שבאה אחריה, זו שנה של התחלות חדשות בכל תחום שאבחר ועלי לעשות מעשה על מנת שהיקום יתמוך בי.

הודעתי על התפטרותי מס' ימים לאחר יום ההולדת שלי 43.

אני מאמינה ופועלת ממקום של אחריות על חיי, אם אני רוצה משהו בכל ליבי, אני מכוונת מטרה, מגייסת את כל הכוחות שבי לטובתי. זהו המסר שלי לכל המטופלות והתלמידות שלי היום.

DSC02777

בשבע שנים האחרונות אני נפגשת עם נשים שנמצאות בצמתי דרכים שונות בחייהן, כמו מעבר בין עבודות, רצון להגשמה עצמית, מציאת זוגיות ושיפור מצב כלכלי ועוד נושאים. הן עדיין פוחדות, חוששות, לא מאמינות שמגיע להן יותר, חלקן לא מכירות את עצמן ואת תחומי ההתעניינות שלהן. 

הן עוברות אצלי תהליך עם כל כלי הטיפול שלי, שבסופו הן מעידות שחייהן התמלאו בשלווה, שמחה, הקלה, הבנה של האתגרים ופתרונם בקלות.

לקורסים שלי מגיעות נשים שונות שרוצות להוסיף את הנומרולוגיה וקלפי הטארוט לארגז הכלים הטיפולי שלהן או נשים בתחילת דרכן הרוחנית שמתחילות לחקור את חייהן ואת הרצונות שלהן, בדיוק במקום שבו הייתי אני.

אני מאמינה שכל שינוי הוא אפשרי 

במיוחד כשהוא מגיע ממקום של חיבור לעצמי ולאמונה שאני יכולה, 

אם את יכולה לדמיין את השינוי את יכולה ליצור אותו.