אושרית שוש

אושרית שוש 23.9

 

הפעם היא שוברת שתיקה, היא כבר לא מתפשרת או מתייפייפת, אומרת את כל האמת בפנים ולא נותנת לשום דבר ועניין לבלבל אותה.

החיים הכריחו אותה להציב גבולות, לעצמה ולסביבה.

אושרית היא אישה אמיצה שעומדת על שלה, מחוייבת למשפחתה ולבנותיה.

היא עובדת מהלב ומכל הנשמה, באכפתיות, התחשבות, במסירות ובחמלה.

מתעניינת במגוון רחב של תחומים אך בעיקר בתחום הרגש והנפש פנימה.

יש לה את היכולת להעביר מסרים ולגעת בלב של המטופלים שלה עם כפפות של משי.

 

ואחרי הקדמה מרשימה כזו בואו נבין במה היא עוסקת.

 

אושרית מטפלת במגוון כלים כמו עיסוי הגוף, אורטופדיה רגשית, ריפוי בתיקשור, מסרים מהקלפים, אושרית היא גם מסטאר רייקי מלמדת קורסים.

מי שנכנס לקליניקה של אושרית מיד מרגיש את הצורך להתמסר ולתת לה לקחת אותו כל הדרך לריפוי הגוף והנפש. לא סתם לשם העסק שלה קוראים – אושר לגוף ולנפש.

נפגשנו כדי להבין באיזה שלב היא נמצאת בחייה, מה מומלץ לה לעשות? ולאן לכוון?

הסברתי לאושרית שביום ההולדת האחרון שלה נכנסה לשנה מס' 1, שנה שבה קורים השינויים הגדולים של החיים, בכל תחום שרק תבחר – מגורים, קריירה, פרנסה או משפחה.

חלק מהסודות שקיבלתי אישור לגלות לכם הם, שהטיפולים האנרגטים עלו מדרגה והם נעשים גם מרחוק, השליחות שלה גדלה והיא מבינה שעליה להגיע לכמה שיותר אנשים בארץ ובעולם כולו.

מומלץ בשנה זו לבטא את עצמה, לא לשמור בבטן את מה שחושבת ומרגישה וזה בדיוק מה שקורה, אושרית מספרת בהרצאה על החיים המרתקים שלה על תקופת הילדות והטרנספורציה היוצאת מן הכלל שעברה וניצחה את הבלתי אפשרי. ההרצאה הבאה אחרי פסח.

הקלפים ביקשו ממנה לחלום בגדול, להבין שהלא מודע שלה אינו מבחין בין דימיון למציאות, עליה לדבר אליו ברגש, כמו שהיא יודעת וכשהתמונה והמטרה ברורות אין לי ספק שהחלום עומד להתגשם בקרוב.

תחזית לחודשים הקרובים –

מרץ 2022 – הבית והמסגרת הקיימת מבקשת את תשומת הלב, מתעורר צורך לעשות סדר במערכות היחסים הקיימות, מאין ביעור חמץ. בדק בית בחשבונות וכספים.

אפריל 2022 – רצון לצאת לחופשה, לצבור חוויות חדשות, להכיר אנשים חדשים ולהטעין מצברים לקראת השינוי שבאוויר. מומלץ להקשיב לאינטואיציה.

מאי 2022 – אירועים משפחתיים על הפרק, רצון לחיות בהרמוניה. זמן מצויין לפתוח את הלב, להיות קשובה לקול הפנימי ובעיקר לסמוך על עצמך.

 

בהצלחה בשנה מס' 1, אני סומכת עליך שתנצלי אותה עד תום ושהדרך שעומדת להיפתח בפנייך עוד תפתיע אותך.

עוד לא קבעתם טיפול אצל אושרית? זה בדיוק הזמן.

 

 

שתפו מאמר זה

מאמרים נוספים
שאולי יעניינו אותך

2.2.2023 – מה המסר?

2.2.2023 = 2 יום שכזה מבלבל ולא ברור, רגשות שמציפים כמו צונמי ואין לאן לברוח. זכרי, את יודעת לשחות, כבר היית בסרט הזה. התדר של

קרא עוד »

מה חדש?

הרבה אנשים שואלים אותי בזמן האחרון ״מה את עושה עכשיו?״ אשמח לענות גם כאן. אני נומרולוגית אופטימית, מלמדת נומרולוגיה וגם את קורס סודות קלפי הטארוט.

קרא עוד »