המלצות

לאורך השנים זכיתי לעבוד עם לקוחות רבים. כאן תמצאו את המילים החמות שלהם ומה הם מספרים על המפגש עם השירותים והקורסים שלי.

המלצות על ייעוץ אישי

מילים חמות בסיום פגישה:

 "היי אהובה, אין ספק שאת במקום הנכון, שאין ספק יש שמחה, יש התרת ספקות ולך יש חלק נכבד בהצרת הספקות ובפיזור הערפל שהייתי נתונה בו. תודה לה' ששלח שליחה נאמנה כמוך, אין ספק שאני מרגישה הרבה יותר רגועה ושקולה והכי חשוב מלאת אמונה.
כשאתה מסכים לקבל את מה שראוי לך באמת אתה תקבל
ואני בדרך לשם בע"ה. תודה אהובה
עלי והצליחי בשליחותך הנאמנה".

מילים חמות בסיום שיחה:

היי שני, השיחה מאוד ריגשה אותי, דייקת בהכל, כוונת אותי ונתת לי קלף שסיכם הכל והסביר מה מהות החיים שלנו, שלא הכל חומרי, צריך לקבל את הטוב והפחות טוב שהעולם שולח לנו.
ממליצה בחום ובאהבה, כמובן שנמשיך בעוד שיחות איתך, את ממלאה ונותנת לי אנרגיות להמשך הדרך ובכלל.
תודה רבה.

מילים חמות בסיום שיחה:

תודה רבה על הפתיחה לשנה האישית שלי. דייקת לי ואיפסת אותי, את מלאת נתינה ואמיתית והכי חשוב סבלנית! ממליצה עליך בחום ובאהבה!!

מילים חמות על סיום תהליך של 21 ימי מנטרות לזימון כסף:

"היה שבוע מעולה, תודה רבה, התבשרתי שאני אוטוטו עוסק מורשה, לקוחות שילמו בלי שאבקש. סופ"ש נעים מלא בכסף, רוגע, שפע ושמחה.

שני – שילוב של רגישות, תבונה, אור פנימי ואופטימיות. תודה על שהיית שם עבורי בצומת שבה הייתי זקוקה להכוונה 💗.

מילים חמות בסיום שיחה:

היי שני, השיחה אכן נתנה לי כיון למה לעשות ובעיקר מה לא לעשות (לאפשר ליקום לתמוך בי, זה הקלף שיצא לי בסיום השיחה), כלומר לא ללחוץ אלא לתת לעצמי לנוח ולהינות מהדרך…. השיחה הגיעה בעיתוי מושלם, כי אני נמצאת בדיוק בזמן התלבטויות רבות. כרגע אין עדיין תוצאות, אעדכן כשיהיו. תודה רבה לך!!.

מילים חמות על סיום תהליך של 21 ימי מנטרות לזימון כסף:

שני יקרה, מה שלומך? רציתי לומר לך תודה ענקית, מאז שהצטרפתי לקבוצת המנטרות שלך על כסף, השפע לא איחר להגיע. אני מקבלת כל יום לפחות 2 טלפונים שרוצים להגיע לטיפול, היומן שלי מלא כרגע לשבועיים הקרובים. אני מרגישה שיש זרימה מטורפת של כסף לחשבון הבנק שלי, אוהבת אותך.

מילים חמות בסיום פגישה:

שני יקרה, השיחה הקצרה איתך עזרה לי להבין מה מקור תחושת הכבדות האופפת אותי לאחרונה. בחודש שעבר נכנס לחיי תדר 7, שהוא תדר של התכנסות, חשיבה ולמידה. מה שמסביר לי את הצורך שלי להתכנס ופחות לשתף ולדבר. עכשיו שאני מבינה את זה, אז במקום להתבאס, להאבק ולכעוס על התחושה הכבדה, אני מכבדת את המקום הזה שבו אני נמצאת ומבינה שזו ירידה לצורך עליה. המסר מהקלפים היה ברור: לשים את עצמי במרכז, כל העולם עכשיו סובב סביבי, במקום שאני אסתובב ואתרוצץ. יצאתי אופטימית, שמחה ובהודיה גדולה על השיחה איתך. תודה, תודה, תודה.

מילים חמות בסיום שיחה:

שני רציתי להגיד לך תודה ענקית! בשיחה שלנו היית כל כך נחמדה ומקצועית! האמת שממש הופתעתי לשמוע שאמרת לי דברים כל כך נכונים עוד מבלי שמסרתי לך מילה על מצבי, והייתי בשוק שקלעת בול! ורק מנתונים של שם ותאריך לידה, אמאל'ההה. ואחרי כל זה נתת לי כיוונים שונים ומעניינים לבחון את המצב, וחייבת להגיד לך שזה נתן לי הרבה רוגע ובטחון  ודרך חיובית יותר להתסכל על המצב שבעיני היה עגום ופתאום ממקום של דאון היתה תקווה גדולה.. ממש עזרת לי ונתת לי תקווה ונקודות של אור להסתכל עליהן קדימה, מקווה מאוד שזה יקדם אותי, היה לי תענוג לשוחח איתך, שוב תודה.

המלצות על סיום קורס

"מודה לך על קורס מעניין, מרתק, מלמד ונותן אור חדש על החיים האישיים, לעיתים הייתה הרגשה של טיפול לנפש. הנהנתי מכל רגע וחיכיתי לשיעורים בהתרגשות! זה אומר הרבה… היתה בך סבלנות וסובלנות, מקצועיות ונתת עךך מוסף ללמידה באישיותך הכובשת! אז שוב תודה על הכל!!! ממש כמו לעבור שיעורים לחיים".

אחרי שפירגנתי לעצמי בקורס נומרולוגיה אצל שני, אני יכולה רק להמליץ בחום לכל מי שמתלבטת – פשוט לכו על זה! שני ברורה, מסודרת, מדויקת, סבלנית וסופר מקצועית. למדתי המון בשילוב של כיף אינסופי. תודה רבה 😍.

המלצות על ברכה אישית

לפני כשנה וחצי חגגנו אירוע בת מצווה לבתנו הבכורה והזמנו משני ניתוח נומרולוגי שמאוד מאוד ריגש אותנו. עכשי הגיעה תורה של בתנו האמצעית לחגוג בת מצווה ושני פשוט קלעה בול!! יהונתני בננו הקטן ביקש גם ניתוח נומרולוגי😅😅 אמרתי לו כשתחגוג בר מצווה גם אתה תקבל. שני היקרה תודה רבה לך ואיך שהעולם קטן. שניפגש רק בשמחות⁦🙏🏻⁩.