מירי שפילמן

מירי שפילמן 8.9

נפגשתי עם אישה מרתקת ומעניינת שאני עוקבת אחריה כבר כמה שנים.

היא מהווה עבורי מקור להשראה ואולי גם להערצה (מודה..)

אני מרגישה ממנה את הרכות והאימהות בכל מילה או מבט.

אילו בין היתר הסיבות שבחרתי ללמוד בבי"ס שלה את מקצוע ה MNLP.

הגעתי מוכנה עם המפה הנומרולוגית של מירי, 2 חפיסות קלפים, ואבן רוזקוורץ בצורת לב שהנחתי אותה על השולחן. התחלנו בגלוי הבולט במפה של מירי, העובדה שהסיפרה 8 חוזרת מס' פעמים ובעיקר ב DNA הנשמתי שלה.

ה DNA הנשמתי הם השיעורים הגדולים של חיינו שניתן לראות במפה הנומרולוגית ולעבוד עליהם באופן מודע על מנת לגרום לחיים להיות קלים יותר ולחיות מתוך בחירה, עד כמה שניתן.

אנחנו יודעים שתדר 8 הוא תדר שמכיל בתוכו את כל הספרות, כלומר הוא יכול לעשות הכל, יש בו עוצמות מאוד חזקות, הוא נותן תחושה שניתן לסמוך עליו, להישען עליו ולתת לו להוביל את הדרך, כי הוא כבר ניסה הכל, הוא "שועל למוד קרבות". הוא מנהל שיודע לפרוץ את הדרך, הוא יודע לשתף פעולה, הוא יצירתי, יורד לפרטים הקטנים לרזולוציה הכי נמוכה ומדויקת, פשוט רואה הכל, לא משאיר אף אחד מאחור, הוא מקשיב לחושים שלו ומסתדר בכל מצב. הוא תדר של שאיפה מתמדת למצוינות וכמובן שאי אפשר להתעלם ממנו, יש לו נוכחות מאוד חזקה בכל מקום אליו הוא מגיע.

תדר 8 נרשם כ 2 עיגולים אחד מעל השני, כלומר, על מנת לעסוק או להיות מחובר לתחום הרוח, עליו להכות שורשים, להיות מספיק בטוח בתחום החומר על מנת לעלות במעלה העיגול השני ולהבין שניתן לשלב ביניהם ולהגיע לאיזון בדיוק כמו סמל האין סוף שתמיד שואף להגיע לעמק השווה. היכולת לעבוד עם תודעת השפע היא שיעור נוסף שתדר זה מתמודד איתו. מצד אחד אומרים עליו שהוא יודע "לעשות כסף", אך מצד שני בגלל השאיפה למצוינות שלו והצורך לבסס את תחום החומר גורם לו לעיתים להיות ביקורתי וציני, דבר שמרחיק ממנו את הכסף והוא נכנס למעגל אין סופי של לופ – מה בא קודם? החומר או הרוח? מה יכול לעזור לו לצאת מהלופ? – כמובן – להתחבר לרגע הזה, להודות על הקיים, להכיר בהצלחות שלו, לנשום לרגע ולהבין שיש עוד כמה חוטים שצריכים להימשך מכיוונים שונים על מנת שדברים יקרו בחייו.

כן, יש במירי את כל התכונות הללו, בהחלט ניתן לראות ולהרגיש את כִּבְרַת הַדֶּרֶךְ המכובדת שעברה במהלך החייה, גם בשיחה וגם לפי מחזורי החיים ואת תהליכי ההתפתחות השונים שעברה.

מירי האמינה שעל מנת להיות אימא מצויינת עליה ללמוד חינוך ופסיכולוגיה לגיל הרך לפני שתתחיל ללדת ולהביא את הפלא הזה לעולם. לאחר מס' שנים שעבדה כגננת החלה ללמד בתיכון פסיכולוגיה. ללימודי ה NLP הגיעה לאחר התנסות בטיפול אישי שעברה בדימיון מודרך ו NLP .

המסע לתוך עולם הרוח החל אי שם סביב גיל 37 בעקבות אירוע מטלטל, אז החל המסע להעמקה והבנה של נבכי הנפש.

מירי נמצאת היום במחזור חיים הרביעי של חייה. מה שמניע את התקופה הזו, זה הרצון העז והלא מתפשר לדייק את הייעוד הנשמתי שלה, לעזור לאנשים אחרים להיות מאושרים יותר, שמחים יותר, מחוייבים לעצמם ולאמת הפנימית שלהם. זהו מחזור חיים שמבקש ממנה לעזור לאחר ללא ציפיה לקבל תמורה, אלא ממקום של חמלה כנה.

כמו אצל כל בני האדם, החיים לא חפים מאתגרים, וגם מירי חווה אותם ומתמודדת עם עליות ומורדות לא פשוטים, אך עם ארגז כלים מפואר שמאפשר לה להתבונן על כל מקרה לגופו, להיות בו כמה רגעים שהוא מבקש, להתייחס לכל רגש שעולה, לתת לו בית, להתבונן עליו בחמלה ולעלות לפיסגה הבאה.

מירי נמצאת בשנה מס' 4, שנה שמבקשת לעשות סדר במערכות היחסים, עם עצמה, עם המשפחה, עם חברים. אך מי שמבקש בעיקר את תשומת ליבה זה הבית והיסודות הקיימים בחייה. תדר 4 הוא תדר שנותן בטחון ויציבות. הוא גורם לסינון טבעי בחיים, כלומר כל ההזדמנויות שעלו על הפרק בשנה מס' 3 ואינן נכונות ב 100% יוצאות מהחיים באופן טבעי.

החל ממרץ 2022 נכנס למפה של מירי תדר שלי שינוי, רצון ליותר חופש, לנסוע לראות מקומות חדשים, להכיר תרבויות חדשות, אנשים חדשים. כל הנושאים הללו יבקשו יותר תשומת לב החל מיום ההולדת הבא.

 

בסיום הפגישה שלפה מירי קלף מקלפי מרלין הקוסם – המסר היה – לאחד את הכוחות שבי – בתמונת הקלף רואים את מרלין עומד וממנו יוצאים 3 זרקורים של אור – הראשון מראש, השני מהלב, והשלישי מהבטן, יחד הם מתחברים לשובל אור דו סיטרי שמתמזג יחד, אפשר לפרש את האור גם כאור שנכנס למקומות הללו או אור שיוצא.

קלף הטארוט הראשון שסיכם את הפגישה: קלף 9 המטבעות – בו ניתן לראות אישה שעבדה קשה בחייה על מנת להשיג את מה שהשיגה, עבדה, עמלה, נפלה וקמה, אך בעיקר המשיכה בתשוקה ובאופטימיות לפזר את השפע שלה, אפילו שלעיתים לא הבינה את גודל השליחות שלה והיום היא נמצאת במקום הרבה יותר שלוו ומוכנה לקבל את פירות ההשקעה שלה.

קלף הטארוט השני שסיכם את הפגישה היה, קלף הקוסם (שוב קוסם…), כל הכלים מונחים למירי על השולחן –

גביע – מים שמסמלים את הרגישות, הזרימה וההכלה הגבוהה שלה.

החרב – שמסמלת את עולם האוויר, ההיגיון, הרוח והמחשבה המפותחת.

מוט – האש, התשוקה לעשות את מה שהיא עושה באהבה גדולה.

מטבע – החומר, היציבות, הבטחון והתמורה שהיא מקבלת עבור ההשקעה המרובה שלה.

על ראשו של הקוסם ניתן לראות את סמל האין סוף, הוא מסמל שמירה, איזון ושילוב כל הכלים יחדיו.

מס' הקלף הוא 1 – כלומר, התחלה חדשה שמשלבת בתוכה את כל האלמנטים החזקים הללו שהם צידה לדרך וכמובן אופטימיות שתלווה את המסע.

בהצלחה.

מירי – אני אוהבת אותך.

 

 

 

 

 

שתפו מאמר זה

מאמרים נוספים
שאולי יעניינו אותך