שנה אישית

עולם הנומרולוגיה מושתת על תדרים אנרגטיים.

לכל תדר אופי, מטרה ורצונות משלו

חשוב להתייחס ולהכיר אותם.

מדוע?

כדי לעזור לנשמה להמשיך לנוע בנתיב הייעוד שלה בצורה מיטיבה, לחוות ולהתמודד עם נושאים שונים ומגוונים

בדרך למטרה הנעלה שלה- צמיחה, התפתחות ותיקון מגלגולים קודמים.

 

כל 9 שנים אנחנו משנים מחזור חיים,

זו תקופה שמבקשת מאיתנו לפעול למען תחום מסוים בחיינו,

כמו זוגיות ומשפחה, מימוש מטרות או התפתחות אישית.

התדרים שמאפיינים את התקופה מושכים את האדם למעלה ולעיתים מאתגרים יותר ומושכים את האדם מטה,

מה שנקרא – תדר גבוה או תדר נמוך.

אתם בוודאי מכירים זאת

מחיי היום יום,

לעיתים נחוש תחושת דיכדוך שום דבר אינו מצליח,

הילדים מאתגרים,

הזוגיות לא במיטבה, העבודה מתישה ואין לנו רגע לעצמנו.

מנגד ישנן תקופות או ימים, שהכל הולך חלק,

אנו חווים תחושת הצלחה ברוב תחומי החיים,

לדוגמה – רק חשבנו על משהו ופתאום הוא הופיע לנו בחיים (לטובה כמובן) – זימונים..

אז מדוע חשוב שנדע באיזו שנה אישית אנו נמצאים?

הרבה תחומים בחיים דורשים התייחסות כאשר אנחנו נמצאים במודעות,

מתכננים עד כמה שניתן את הדרך שלנו, את המטרות שלנו,

ומסתנכרנים עם הרצון הנשמתי שלנו,

הדברים זורמים יותר בקלות.

וכשמשהו לא הולך חלק אנו מבינים שכנראה עלינו לתקן ולחדד את הדרך.

כך נוכל לחיות עד כמה שניתן בנתיב הייעוד שלנו

ונוכל להתמודד עם האתגרים יותר בקלות.

בואי נמשיך ונלמד לחשב את השנה האישית שלך.

 

בכל יום הולדת שלנו אנחנו נכנסים לשנה אישית חדשה,

שנה שתשומת הלב שלנו מופנת אליה לפי האנרגיה הרלוונטית לאותה שנה.

יש מספר גישות ואופנים לחשב את השנה האישית,

אני דבקה בשיטה של חישוב שנה אישית שמתחלפת בתאריך יום ההולדת של האדם.

איך מחשבים?

דוגמה: 6.4.1973 = 6+4+1+9+7+3 = 30 = 3+0 = 3

גיל – 49 (4+9)

סה"כ שנה אישית – 3+4+9 = 16 = 1+6 = 7

 

מה אומרת כל שנה?

ומהו השיעור שלה?

שנה 1 – שנה של התחלות חדשות, דחף ליוזמות חדשות, הכרויות חדשות. השינויים הגדולים של החיים נעשים בשנה מס' 1, לכן ממליצה לא להתמהמה ולהסס אלא להעז, לקחת החלטה ולצאת לדרך.

השיעור – ללמוד להיות עצמאי, להאמין וללמוד לפתח בטחון עצמי, לעבוד על הדימוי העצמי, מה שמאפשר ליטול סיכונים ולהעז לבחור "בדרך שפחות אנשים הלכו בה". למצוא את האומץ לדחוף קדימה אל עבר המטרה, החלום. ללמוד למצוא דרכים לביטוי ושחרור היצירתיות.

 

שנה 2 – שנה איטית יותר ורגישה, עוסקת בצד הנשי, האימהי, שנה שמלאה בהיסוסים. טובה לזוגיות, כניסה להריון, מיסוד זוגיות, הרחבת המשפחה. יש נטייה למצבי רוח בגלל המצב ההורמונלי. בשנה זו הכל כמעט קורה. מומלץ להיות סבלניים.

השיעור – ללמוד שיתוף פעולה הדדי – להבהיר את גבולות האחריות שחשובים באותה תקופה ונמצאים על הפרק. ללמוד לעבוד עם אחרים מתוך הרמוניה, איזון ותמיכה הדדית. ללמוד לאזן בין העוצמה הפנימית שלכם לבין דאגה ואכפתיות לזולת. לקבל ולאהוב את השוני בין החלקים השונים בנו ובזולת. ללמוד לאזן בין האחריות שחשים כלפי אחרים ולבין הצורך והמגבלות הפנימיים, על מנת להשיג איזון חיצוני, בעיקר בכל מה שנוגע בשיתוף פעולה. עליכם לפתור את הקונפליקטים והסתירות הפנימיות שלכם, הבלבול וההתלבטויות.

 

שנה 3 – שנת הזדמנויות, על סמך ההתחלות החדשות והקשרים שהאדם יצר בשנה הקודמת, המערכת הגורלית פותחת בפניו הזדמנויות שונות. גם הדברים הקשים יותר יובילו למשהו חיובי. הזדמנות בכל התחומים – התרחבות, יצירתיות, רומנטיקה, נסיעות לחו"ל, לימודים, מעבר דירה. שנה שטוב להחיות את חיי החברה, לצאת להכיר אנשים חדשים, שנה של כיף. הכל מסתדר בדקה ה 90.

השיעור – ללמוד מהו ביטוי עצמי, ללמוד וללמד שימוש בכושר ביטוי ורגישות כדי לבטא את עצמם. ללמוד להתמודד ולהתעמת עם מצב של חסימות ועיוותים ביכולת הביטוי, עם רגישות יתר, המלווה בספקות עצמיים. ללמוד להכיר ברגשות ולכבד אותם. ללמוד להתגבר על ספקות עצמיים ולבטא את אותם באופן ישיר וברור. ללמוד שתמיד קיימת הבחירה בין דרכי ביטוי חיוביות ובונות לבין דרכי ביטוי הרסניות.

שנה 4 – שנת משוב. בשנה זו מקבלים תשובות מהיקום. יש סינון טבעי לנושאים שעלו על הפרק בשנה 3. הגורל מוביל שנה זו, יש פחות יכולת להשפיע על מה שקורה. שנה של כניסה למסגרות, יציבות, מעבר דירה, התבססות במקום עבודה (קביעות). מומלץ להשקיע בנושאים הקשורים בבית, לעשות סדר ביחסים בתוך הבית, שיפוץ אם צריך. ההמלצה שלי – לא לשחות נגד הזרם, פשוט לזרום.

השיעור – לגלות אחראיות, סדר וחריצות – ללמוד ליצור תחושה פנימית של יציבות פיזית ונפשית ולסמוך על תחושת הבטן. ללמוד נושאים של התמדה ולתכנן את הצעדים מראש ולא מתוך אימפולסיביות ומכורך הנסיבות. ללמוד להגיע למטרות שהצבנו לעצמנו, דרך התמודדות עם הנושאים הקשורים במחויבות, סבלנות, בהירות, נכונות להתקדם בתהליך איטי לעבר הגשמת המטרות. לגלות מחויבות בקשר זוגי, ליישר הדורים עם ההורים, להעמיק שורשים במקום שבו אנו חיים, להשקיע יותר בעבודה.

שנה 5 – שנה של שינויים. המערכת הגורלית מאלצת אותך לעשות שינויים. נסיעה לחו"ל, טיולים, חופשה. יש אנרגיה של רצון להיות בתנועה. ישנה אפשרות קידום בעבודה, תזוזה בתפקיד, שינוי בשכר. תקשורת טובה עם הסביבה. שנה שטוב להקשיב לאינסטינקטים שלך.

השיעור – להסתגל, לכבד את חופש הזולת – ללמוד להסתגל ולאהוב את השינויים והדינמיות של החיים. להשיג חופש פנימי באמצעות משמעת, התמקדות וחוויות עמוקות. ללמוד להיות עם עצמכם, בלי ספקות עצמיים ופחדים. ללמוד נושאים הקשורים לעצמאות, לכנות רגשית ולשיתוף פעולה עד להתנסות בחופש מתוך משמעות ועומק של חוויה.

שנה 6 – בשנה זו המשפחה תהיה בסדר עדיפות עליון. גם המשפחה הקרובה וגם המורחבת. שנה יציבה, משפחתית, אירועים משפחתיים, רצון להיות בהרמוניה. שנה טובה לפתוח את הלב ולאפשר לאהבה להיכנס.

השיעור – לקבל ולהכיר בערך של עצמכם ובערך הנתינה הקיימת בכם. ללמוד להתייחס לנתינה כדבר שבא ממקום של עוצמה פנימית, חשיבות לערך שהם נותנים. ללמוד בניית אומץ לעמוד על שלכם ולשמור על ערך עצמי שלכם כלפי עצמכם. ללמוד לקבל, כדי לאזן בין קבלה לנתינה לאחרים, ולדעת לומר "לא". ללמוד להיות קשובים לקול הפנימי שלכם ולסמוך על עצמכם.

שנה 7 – שנת תיקון ומשוב. בשנה זו האנרגיה מופנת כלפי פנים לכן יש תחושה של חולשה. עושים חשבון נפש. לאן הגעתי? מה אני עוד רוצה לעשות? האם טוב לי במקום שאני נמצאת? עבודה ושיח עם רצון הנשמה. הראש עובד "שעות נוספות" ולכן מומלץ לתעל את העבודה לטובת לימודי תודעה. זה הזמן לטפח כל חלק פנימי ולתת תשומת לב יתרה למודעות ,לחשיבה ולנפש. זאת התקופה לבלות בטבע, או ליד הים, ולאמץ גישות חשיבה חדשות ולהשקיע זמן בחיפוש אחר תובנות והבנות חדשות.

השיעור – להאמין, לא לפחד, להישמע לקול הפנימי – ללמוד לאזן בין הרציונל לעולם הריגשי. ללמוד לסמוך על רגשות ולהיפתח בפני אחרים. ללמוד לסמוך ולהאמין באחרים. ללמוד להביא עומק בכל מערכת יחסים או מצב, לעזור לאנשים להתחבר לפנימיות שלהם. ללמוד וללמד אחרים שהערך האמיתי מצוי בתוכנו ולא בדברים חיצוניים כמו כסף, רכוש ידע ומעמד.

שנה 8 – שנה של התחזקות, אחרי החולשה ב 7. האנרגיה עולה, ישנה עשיה חומרית, קיים פוטנציאל לקבל כבוד והערכה על המאמצים של השנים האחרונות שיכולים להתבטא בהתבססות כלכלית. מתחילים להרגיש את סוף המחזור וייתכנו סיומים של דברים שלא משרתים יותר.

השיעור – ללמוד ערכים – ללמוד השגיות, נחישות והתמדה. ללמוד להעריך את עצמם ולבנות תעצומות נפש, נחישות ואסרטיביות. ללמוד ארגון ויעילות אישית כדי לצעוד קדימה בחיים. ללמוד לארגן משאביו הכלכליים ולקחת אחריות על החיים. ללמוד להתמודד עם דמויות חזקות וסמכותיות. ללמוד לנקוט גישה פרקטית.

שנה 9 – שנה של התלבטות וסיומים. ייתכנו ניתוקים ביחסים או באזור מגורים, מקומות עבודה. האסימון נופל בשנה זו. מנקים מהחיים כל מה שלא משרת יותר – לא להיבהל, גם דפוסי חשיבה ישנים שאינם משרתים יותר, רצוי ומומלץ לשחרר ולהכניס אנרגיה חדשה. תקופת ניקיון ודיוק.

השיעור – לגלות חמלה, כלפי עצמך וכלפי הסביבה. ללמוד לראות את הדברים בפרספקטיבה רחבה כדי לזכות בבהירות אישית ורוחנית.

באיזו שנה אישית את?

 

שתפו מאמר זה

מאמרים נוספים
שאולי יעניינו אותך

2.2.2023 – מה המסר?

2.2.2023 = 2 יום שכזה מבלבל ולא ברור, רגשות שמציפים כמו צונמי ואין לאן לברוח. זכרי, את יודעת לשחות, כבר היית בסרט הזה. התדר של

קרא עוד »

מה חדש?

הרבה אנשים שואלים אותי בזמן האחרון ״מה את עושה עכשיו?״ אשמח לענות גם כאן. אני נומרולוגית אופטימית, מלמדת נומרולוגיה וגם את קורס סודות קלפי הטארוט.

קרא עוד »